Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Zientary-Malewskiej w Kętrzynie

 

Nawigacja


Sprawy szkolne

Zajęcia pozalekcyjne w naszej szkole

 

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W KĘTRZYNIE

na rok szkolny 2011/2012

 

 

Lp.

Nazwa zajęć

Dzień tygodnia

Godziny  zajęć

Nr sali

Osoba prowadząca

Klasa

Ilość uczniów

1.       

Zajęcia teatralne dla dzieci zdolnych

czwartek

13:35-14:20

34

Elżbieta Łukomska

Kl. 1

13

2.       

Zajęcia korekcyjno –kompensacyjne

wtorek

11:50-11:35

34

Elżbieta Łukomska

Kl. 1

7

3.       

Zajęcia teatralne dla dzieci zdolnych

czwartek

13:35-14:20

35

Halina Moczyńska

Kl. 2

12

4.       

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

środa

11:45-12:30

35

Halina Moczyńska

Kl. 2

7

5.       

Zajęcia wyrównawcze dla dzieci mający trudności dydaktyczne

czwartek

11:45-12:30

36

Krystyna Osiecka

Kl. 3

7

6.       

Koło polonistyczno-matematyczne

poniedziałek

11:45-12:30

36

Krystyna Osiecka

Kl. 3

9

7.     

,,Mały ratowniczek”

Udzielanie pierwszej pomocy

przedmedycznej

wtorek

11:45-12:30

 

Iwona Adamczyk

Kl. 1

9

8.       

Kolo turystyczno-krajoznawcze

raz w tygodniu

 

 

Iwona Adamczyk

Kl.4-6

15

9.       

Koło dziennikarskie

środa

13:35-14:20

Biblioteka

Barbara Graczyk

Kl. 3

7

10.   

Koło  teatralne

poniedziałek

13:30-14:15

Biblioteka

Barbara Graczyk

Kl. 4-6

13

11.   

Koło plastyczne dla dzieci rozwijające zainteresowania sztuką i ekspresją twórczą

wtorek

8:00-8:45

 

Dorota Mendala

Kl. 5

4

12.   

 

,,Poznajemy komputerowy świat”

 -zajęcia komputerowe

środa

8:50-9:40

29

Barbara Jaremko

Kl. 1

30

13.   

Nauka pływania

czwartek

9:00-10:00

Pływalnia kryta przy PCE w Kętrzynie

Cezary Wawruch

Kl. 2

26

14.   

 

SKS

Nauka pływania

środa

15:00-16:00

Pływalnia kryta przy PCE w Kętrzynie

Cezary Wawruch

Kl. 4,5,6

15

15.   

Koło matematyczne dla dzieci rozwijający zdolności matematyczne

poniedziałek

12:45-13:30

32

Teresa Kopczyńska

Kl. 5

6

16.   

Zajęcia z matematyki

doskonalące

poniedziałek

8:00-8:45

7

Teresa Kopczyńska

Kl. 6

17

17.   

Koło z języka angielskiego dla uczniów zdolnych kl. II

piątek

11:45-12:30

27

Elwira Uss

Kl. 2

9

18.   

Zajęcia z języka angielskiego dla uczniów zdolnych

Zajęcia wyrównawcze

wtorek

(co 2 tygodnie)

 

13:40-14:30

27

Elwira Uss

Kl. 6

 

19.   

Zespół wokalny dla dzieci rozwijających swoje zainteresowania

wtorek

13:40-14:30

7

Ewa Maciak

Kl. 3,4,5

14

20.   

Koło przyrodnicze dla dzieci rozwijające swoje zainteresowania

poniedziałek

13:40-14:30

7

Ewa Maciak

Kl. 6

14

21.   

Zajęcia uzupełniające poziom wiedzy i umiejętności w zakresie językowej w mowie i piśmie z j. polskiego

piątek

12:45-13:30

32

Bożena Pietkiewicz

Kl. 5

7

22.   

Zajęcia z języka polskiego dla dzieci rozwijające zainteresowania polonistyczne

środa

13:40-14:30

32

Bożena Pietkiewicz

Kl. 6

12

23.   

Zajęcia logopedyczne

wtorek, środa, czwartek, piątek

 

Gabinet

 p. pedagog

Dorota Mendala

oddziały przedszkolne

Kl. 1-3

45